„Socialinio taksi“ paslauga

Nuo š. m. liepos 19 d. Kėdainių rajono gyventojams pradėta teikti „Socialinio taksi“ paslauga. „Socialinis taksi“ – tai pavėžėjimo ir asistavimo paslaugos žmonėms trintiems negalią Kėdainių rajono savivaldybės teritorijoje. Socialinis taksi yra pirmoji Lietuvoje riboto judumo asmenų pavėžėjimo paslauga, veikianti visą parą 7 dienas per savaitę ir leidžianti klientams nuvykti į bet kokią pasirinktą socialinio ar ekonominio užimtumo vietą. Organizacija teikia pavėžėjimo paslaugą, į kurią patenka visapusiška pagalba kelionių metu: pagalba nusileisti / užkilti laiptais ir išeiti iš būsto, jei klientai gyvena nepritaikytame būste, pagalba nusinešti daiktus, nueiti nuo namų iki automobilio ar iki kelionės tikslo. Teikiamos paslaugos yra pritaikytos atsižvelgiant į asmens negalią, gyvenamąją vietą ir kitus individualius poreikius.

„Socialinio taksi“ paslaugo yra mokamos. Paslaugos kaina neįgaliesiems Kėdainių r.: 0-5 km – 2  Eur., 5 -10 km – 3 Eur., 10 – 15 km. – 5 Eur., kelionė virš 15 km. 0,30 ct., palaukimas 1 val. 1 Eur.

Papildomos paslaugos: pagalba patenkant į automobilį – nesant liftui vienas aukštas – 1 euras.

Asmenys, norintys naudotis „Socialinio taksi“ paslaugomis, turėtų užpildyti registracijos anketą interneto svetainėje http://socialinistaksi.lt/ arba paskambinti skambučių centrui telefonu +370 687 440 01. Šiuo telefono numeriu darbo dienomis nuo 08:00 iki 19:00 val. taip pat galima užsisakyti kelionę.

Scroll to Top
Skip to content